O nas

Koordynator BHP - Monika Dregier działa na rynku od 2008 roku, z pełną konsekwencją, zgodnie z zasadami etyki biznesowej buduje swoją pozycję na rynku usług Outsourcingu Bezpieczeństwa.  Jesteśmy uważani za godną zaufania firmę w Polsce oferującą Outsourcing usług BHP, Ochrony Przeciwpożarowej, Rodo, ISO oraz Ochrony Środowiska.

Nasza platforma pozwala Ci nie wychodząc z biura ani tracąc cennego czasu na organizację szkoleń stacjonarnych. Dajemy Ci możliwość w trzech prostych krokach przeszkolić siebie oraz swoich pracowników. Zaletą tych szkoleń jest ich prostota, łatwość dostępu, przystępna cena oraz oszczędność czasu Twojego i Twoich pracowników. Dostępne na naszej stronie szkolenia bhp spełniają wszelkie wymogi prawne.

Niniejsza platforma jest naszego autorstwa, tym samym zgodnie z ustawą o prawach autorskich i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1191, z późn. zm.), przetwarzanie, kopiowanie i rozpowszechnianie serwisu i materiałów szkoleniowych w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Skontaktuj się z nami